O nás

Zakladatel ing. Milan Švec má 20ti letou praxi v oblasti digitalizace účetních/firemních procesů.

V roce 2021 firmu Doklady EDICON podpořila poradenská společnost RSM CZ. RSM CZ do společnosti kromě investic pro další rozvoj přináší také zázemí a mnohaleté zkušenosti stabilní mezinárodní poradenské sítě RSM.

 spolumajitel, jednatel. Ve firmě Doklady Edicon se zabývá vývojem aplikace chytrý Eduard = aplikace pro digitalizaci, zpracování/rozpoznání přijatých faktur
spolumajitel, jednatel. Ve firmě Doklady Edicon se zabývá vývojem aplikace chytrý Eduard = aplikace pro digitalizaci, zpracování/rozpoznání přijatých faktur

Spolumajitel, jednatelMilan Švec

Zabývá se vývojem aplikace pro digitalizaci, zpracování/rozpoznání dokladů.

SpolumajitelkaMartina Veverková

Stará se o obchod a marketing.

https://www.edicon.cz/wp-content/uploads/2021/11/Friedrich-Pavel_17_LQ.jpg

SpolumajitelPavel Friedrich

Partnerská spolupráce v rámci financí a obchodních strategií.

https://www.edicon.cz/wp-content/uploads/2021/08/monika-mareckova-1.jpg

Jednatelka za RSM CZMonika Marečková

Ve firmě řeší finance a controlling.

Příběh zakladatele

Milan Švec je úspěšný vývojář, který léta implementuje ERP a účetní systémy a vždy ho hodně štvalo, že on sám jako podnikatel má plnou peněženku účtenek a jeho zákazníci mají stále většinu faktur v papíru a ručně je přepisují. Sám dokázal přesvědčit většinu svých dodavatelů aby mu posílali faktury v PDF nebo dokonce jako XML, ale zjistil, že tu neexistuje jednotný formát a většina účetních nezná ani QR fakturu, ani ISDOC nebo EDI formát.

Přesvědčil několik velkých systémů, aby posílali nový formát chytrých faktur EDICON a pro zpracování všech i těch hloupých dokladů vytvořil pro svoji firmu aplikaci EDUARD. Tato aplikace je nyní nabízena i pro komerční použití za velmi dostupnou cenu (bez ohledu na počet zpracovávaných faktur). Rozhodně do budoucna nevidí smysl v rozpoznávání faktur, ale v přenosu úplných a 100% přesných dat přímo mezi systémy, tak jako je to například u platebních karet. Je přesvědčen, že se k digitalizaci připojí i většina obchodníků a výrobců pokladních systémů, a tak se konečně zbaví i papírků ve své peněžence.

Naše vize

Naší vizí je, aby všechny doklady a účtenky chodily samy digitálně do účetního programu a EDICON bude tento proces koordinovat pomocí jednotného formátu a komunikačního cloudu.

https://www.edicon.cz/wp-content/uploads/2021/11/schema_Kreslicí-plátno-1.jpg

Kontaktujte nás

  https://www.edicon.cz/wp-content/uploads/2021/08/logo.svg
  ODBĚR NOVINEK

  Zůstaňte s námi ve spojení. Odebírejte náš newsletter a dozvíte se jako první o novinkách v aplikaci EDUARD.

   Doklady Edicon s.r.o.

   CHYTRÉ FAKTURY EDICON

   Doklady Edicon s.r.o.
   Hrádecká 35,
   312 00 Plzeň

   IČ: 09356291

   Tel.č.: +420 732 433 844

   E-mail: info@edicon.cz

   Copyright 2021 Doklady Edicon s.r.o. Hrádecká 35, 312 00, Plzeň, IČ: 09356291, zapsaná pod spisovou značkou: C 39597 vedená u Krajského soudu v Plzni.